Mimarımız

2007 yılında Yüksek Mimar Derya Gözcü tarafından kurulan Silivri Mimarlık, alanında birçok projeye imza atmış, daha sonra 2015 yılında Murat Gözcü ile beraber, çizilen projelerin hayat bulması için uygulamayı da işlerine katarak adını verdikleri Mayon Mimarlığı kurmuşlardır. Özellikle kamu alanında birçok yapıyı anahtar teslim olarak inşa edip başarıyla teslim etmişlerdir.


Mayon Mimarlik olarak Istanbulda ki modern ofisinde gerekli her türlü bilgi ve deneyime sahip genis kadrosuyla mimarlik, insaat ve ic mimarlik faaliyeerini surdurmektedir. Sektorde ki uzun emek ve caba sayasinde kazanilan tecrube ve uzmanlik  neticesinde önemli musteri referanslarina ulasilmistir. Günümüzde halen yapımı devam eden birçok projeye profesyonel teknik ekibiyle beraber hayat vermektedirler.


2013 yılında yüksek lisansını kalite yönetimi üzerine yapan Derya Gözcü proje ve uygulamada mimari yapı- tasarım ve statik bütünlüğünün bozulmaması gerekliliğini düşünerek, master programını inşaat mühendisliği üzerine yapmıştır. 


Tez konusu: İnşaat İmalat Sürecinde, İmalat Kalitesi Değişkenliğinin, Yüklenici ve Alt Yüklenici Personelin Niteliğine Göre Değerlendirilmesi